Způsob platby a doprava po ČR

Doprava
Prostřednictvím České pošty - 129,- Kč  pošta doručuje obvykle 1-3 pracovní dny ode dne podání - expedice, možnost sledování stavu zásilky přes stránky ČP. Doba doručení není garantována, nespoléhejte se tedy na to, že Vám zásilka bude doručena následující den.


Prostřednictvím kurýrní společnosti GLS - 99,- Kč  GLS doručuje 1-2 pracovní dny ode dne podání - expedice, možnost sledování stavu zásilky přes stránky GLS.

Platba
převodem na bankovní účet - zdarma - k expedici zásilky dochází maximálně do 7 pracovních dnů po připsání platby na náš bankovní účet, případně doporučujeme zaslat na náš e-mail potvrzení banky o provedené platbě.


Při platbě předem na účet očekáváme platbu do 10 kalendářních dnů. V případě, že po uplynutí lhůty 10 kalendářních dnů od uskutečnění objednávky není úhrada objednávky připsána na náš bankovní účet a neinformovali jste nás o důvodu, automaticky objednávku v systému stornujeme.


Prostřednictvím platební brány GoPay - zdarma - k expedici zásilky dochází maximálně do 7 pracovních dnů po připsání platby na náš bankovní účet nebo náš virtuální účet u platební brány GoPay.

Na dobírku nezasíláme.
V případě doprodání produktu Vás obratem telefonicky informujeme a domlouváme možné řešení.
Aktuální skladovou dostupnost můžete ověřit jednoduše telefonicky na tel. č. +420 773 435 843

PŘI OBJEDNÁVCE V MIN. ČÁSTCE 1000 KČ - DOPRAVA ZDARMA!

Potřebujete nechat zboží zaslat do jiné země? Kontaktujte nás pro bližší informace o ceně dopravy.